SWG-12 (SWG-32)

МОБІЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ І ПОШУКУ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛІВ

Мобільні системи SWG-12 та SWG-32 призначені для вирішення наступних завдань:

  • випробування ізоляції кабелів постійною (випрямленою) напругою до 32 кВ;
  • пропалювання ізоляції на пошкоджених ділянках кабелів струмом до 100 мА;
  • попередня локалізація пошкоджень електричних кабелів за допомогою цифрового рефлектометра RIF-9 згідно з методом імпульсної рефлектометрії (TDR), методом коливального розряду по напрузі (DECAY), методом коливального розряду по струму (ICE) та імпульсно-дуговим методом (ARC / ARC multi-shot);
  • точне визначення пошкоджень кабелів акустичним методом, за допомогою генератора акустичних ударних хвиль (енергія до 2000 Дж) та відповідного приймача.
Swg 699x477

КОМПАКТНА ЛАБОРАТОРІЯ

Swg multifun 03 1 1200x831

В єдиному модулі SWG зібрані всі основні компоненти, які входять до складу повноцінної електротехнічної лабораторії: цифровий імпульсний рефлектометр, високовольтний трансформатор, потужний генератор акустичних ударних хвиль і модуль пропалювання.

Повнота функціонального набору, а також малі габарити і практичне виконання дозволяють обходитися лише однією компактної установкою SWG для результативного пошуку пошкоджень кабельних ліній в польових умовах. Крім цього, система може використовуватися для проведення регламентованих високовольтних випробувань електрообладнання постійною (випрямленою) напругою до 32 кВ (для SWG-12 – 12 кВ).

На основі цього системи серії SWG можна розглядати як безкомпромісне рішення для високоякісного обслуговування кабелів низької та середньої напруги – ці компактні мобільні установки мають повний спектр експлуатаційних і захисних функцій, які зазвичай реалізовані в повноцінних електротехнічних лабораторіях.

Swg multifun 03 1 1200x831
Swg energy 1200x831

ВИСОКА ЕНЕРГІЯ ІМПУЛЬСІВ

Swg energy 1200x831

Для точного визначення пошкоджень акустичним методом системи SWG використовуються в режимі генератора акустичних ударних хвиль, енергія яких може досягати 2000 Дж (для SWG-12 – 1100 Дж).

Висока енергія імпульсів сприяє ефективному пошуку пошкоджень, забезпечуючи потужний сигнал в умовах зовнішніх перешкод, а також при глибокому заляганні кабелю або великій віддаленості місця пошкодження.

ЗДІЙМАНИЙ РЕФЛЕКТОМЕТР

Rif paletc 1200x831

Системи SWG поставляються із цифровим імпульсним рефлектометром RIF-9, який застосовується для попередньої локалізації пошкоджень наступними методами.

Низьковольтний метод (автономний режим рефлектометра)

  • TDR: низькоомні пошкодження і обриви, визначення довжини кабелю.

Високовольтні методи (RIF-9 + джерело високої напруги)

  • DECAY: пошкодження з високою напругою пробою;
  • ICE: високоомні пошкодження, які не перетворюються у низькоомні після пропалення ізоляції;
  • ARC / ARC multi-shot: високоомні і нестабільні пошкодження.

Знімне виконання дозволяє використовувати рефлектометр для попередньої локалізації пошкоджень кабелю за методом TDR окремо від системи SWG.

Rif paletc 1200x831
Swg 1200x831

ВБУДОВАНИЙ МОДУЛЬ ПРОПАЛЮВАННЯ

Swg 1200x831

Системи SWG укомплектовані модулем пропалювання з безступінчастим регулюванням напруги.

Модуль пропалювання застосовується для руйнування ізоляції на пошкоджених ділянках силових кабелів, що надалі надає можливість застосовувати методи попередньої локалізації і нарешті точно визначати місця пошкоджень.

ГЕНЕРАТОР АКУСТИЧНИХ ХВИЛЬ З ПЕРЕМИКАЧЕМ ДІАПАЗОНІВ НАПРУГИ

Swg stupeni 1200x831

Для точного визначення пошкоджень використовується режим потужного генератора акустичних хвиль.

Вихідна напруга генератора обмежується за допомогою трирівневого перемикача діапазонів: 0 ... 8 / 0 ... 16 / 0 ... 32 кВ (для SWG-12 – 0 ... 3 / 0 ... 6 / 0 ... 12 кВ), що забезпечує максимальну енергію імпульсів у всьому робочому діапазоні напруги.

Swg stupeni 1200x831
Swg 12 32 mobilnost 1200x831

МОБІЛЬНІСТЬ

Swg 12 32 mobilnost 1200x831

Система виконана у вигляді візка, зверху якого надійно кріпиться цифровий імпульсний рефлектометр.

Всі кабелі ланцюгів живлення і заземлення, а також високовольтний кабель зручно кріпляться у згорнутому стані на тримачах, які знаходяться на задній панелі системи.

Ергономічне розташування органів управління, інформативний дисплей рефлектометра і великі колеса візка забезпечують зручність при роботі в польових умовах.

БЕЗПЕКА

Swg 12 bezopasn 01

Безпека при роботі з установками SWG забезпечується комплексом сучасних і традиційних засобів.

✓ Модуль контролю заземлення.

✓ Захист від перевищення напруги.

✓ Захист від перевищення струму.

✓ Захист від перегріву високовольтного трансформатора.

✓ Захисне заземлення.

✓ Кнопка аварійного відключення живлення.

✓ Ключ-вимикач.

Swg 12 bezopasn 01
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше