ЕТЛ-250

ПЕРЕСУВНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ ПІДСТАНЦІЙ

Лабораторія ЕТЛ-250 призначена для випробування комплексу обладнання, яке входить до складу електричних підстанцій.

Крім випробування ізоляції напругою постійного струму до 60 кВ з можливістю індикації надмалих струмів витоку, лабораторія може застосовуватися для випробування різних електротехнічних об'єктів малої ємності напругою змінного струму до 250 кВ промислової частоти, а також для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат.

ВИПРОБУВАННЯ DC

Лабораторія ЕТЛ-250 дозволяє проводити випробування підвищеною постійною (випрямленою) напругою (DC) до 60 кВ.

ВИПРОБУВАННЯ AC

Лабораторія ЕТЛ-250 поставляється з високовольтним трансформатором, який дозволяє проводити випробування різних електротехнічних об'єктів малої ємності підвищеною змінною напругою (AC) промислової частоти (f = 50 Гц) до 250 кВ.

ВИМІРЮВАННЯ СТРУМУ ВИТОКУ РОЗРЯДНИКІВ

Мікроамперметр, який входить до комплекту устаткування лабораторії, надає можливість випробувати вентильні розрядники при напрузі до 60 кВ та вимірювати струм витоку c точністю до 0,01 мА.

ВИМІРЮВАННЯ ТАНГЕНСА КУТА ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ

ЕТЛ-250 може бути обладнана модулем точного вимірювання тангенса кута діелектричних втрат по прямій і перевернутій схемі при напрузі промислової частоти до 10 кВ або 250 кВ.

Вимірювання тангенса кута діелектричних втрат з використанням електротехнічних лабораторій найчастіше застосовується для діагностування ізоляторів трансформаторів на електричних підстанціях.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше