ЕТЛ-35К

КОМПЛЕКСНА ПЕРЕСУВНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

ЕТЛ-35K – це комплексна пересувна електротехнічна лабораторія, яка може підключатися до об'єктів з трифазної схемою живлення.

Лабораторія ЕТЛ-35К дозволяє вирішувати широкий спектр завдань по обслуговуванню електротехнічних об'єктів: проводити випробування напругою постійного струму до 60 кВ з можливістю індикації надмалих струмів витоку і напругою змінного струму до 100 кВ промислової частоти, трасувати комунікаційні лінії, знаходити місця пошкодження ізоляції кабелів, а також вимірювати тангенс кута діелектричних втрат на промисловій частоті.

ЕТЛ-35K забезпечена комплектом прогресивних і традиційних засобів безпеки оператора.

ТРИФАЗНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

У ЕТЛ-35К реалізована можливість одночасного підключення до трьох жил випробуваного кабелю з подальшим вибором необхідної фази для випробування з панелі управління.

Трифазна схема підключення спрощує та прискорює пошук пошкоджень, а також дає можливість використовувати порівняльні методи попередньої локалізації та проводити пошук поміжжильних замикань індукційним методом.

ВИПРОБУВАННЯ НАПРУГОЮ ПОСТІЙНОГО (DC) І ЗМІННОГО (AC) СТРУМУ

Лабораторія з централізованим управлінням ЕТЛ-35К надає можливість проводити випробування підвищеною напругою постійного струму (DC) до 60 кВ і змінного струму (AC) до 100 кВ промислової частоти (f = 50 Гц).

ВИМІРЮВАННЯ СТРУМУ ВИТОКУ РОЗРЯДНИКІВ

Мікроамперметр, який входить до складу устаткування лабораторії, дає можливість випробувати вентильні розрядники при напрузі до 60 кВ та вимірювати струму витоку c точністю до 0,01 мА.

ПОПЕРЕДНЯ ЛОКАЛІЗАЦІЯ

Здійманий цифровий імпульсний рефлектометр RIF-9, постачаємий у складі лабораторії, надає можливість вимірювати відстань до пошкоджень кабельних ліній з використанням усіх сучасних методів дистанційної локалізації:

Низьковольтний метод

 • TDR (метод імпульсної рефлектометрии): низькоомні пошкодження, обриви, визначення характеру неоднорідностей різного типу (муфти, відгалуження й тощо), вимірювання довжини (зокрема на барабані та в бухті) й визначення коефіцієнта укорочення кабелю.

Високовольтні методи

 • ARC/ARC multi-shot (імпульсно-дуговий метод з поодинокими / послідовними імпульсами зондування): високоомні та нестабільні пошкодження, з мінімальним шкідливим впливом на кабель.
 • ICE (метод коливального розряду по струму): високоомні пошкодження, які не перетворюються у низькоомні пропалюванням ізоляції.
 • DECAY (метод коливального розряду по напрузі): пошкодження з високою напругою пробою.

МОДУЛЬ ПРОПАЛЮВАННЯ ТА ДОПАЛЮВАННЯ

У стандартному виконанні лабораторії ЕТЛ-35K укомплектовані модулем пропалювання та допалювання з перемикачем ступенів вихідної напруги, який служить для перетворення високоомних пошкоджень в низькоомні для подальшого застосування сучасних методів дистанційного і/або топографічного пошуку.

Модуль пропалювання ЕТЛ-35К здатний видавати струм до 6 А при напрузі до 20 кВ, а модуль допалювання – струм до 15 А при напрузі до 0,5 кВ.

ГЕНЕРАТОР УДАРНИХ ІМПУЛЬСІВ З ПЕРЕМИКАЧЕМ СТУПЕНІВ НАПРУГИ

Для точного виявлення пошкоджень кабелів акустичним методом у ЕТЛ-35К застосовується потужний генератор ударних імпульсів з енергією розряду до 2000 Дж.

Генератор доповнений перемикачем ступенів вихідної напруги у піддіапазонах 0 … 8 / 16 / 32 кВ, що забезпечує максимальну енергію імпульсів у всьому робочому діапазоні.

ТРАСУВАННЯ ТА ІНДУКЦІЙНА ЛОКАЛІЗАЦІЯ ПОШКОДЖЕНЬ

Лабораторія ЕТЛ-35К може комплектуватися генератором звукової частоти LFG-200 з вихідною потужністю до 200 B•A.

Наявність цього генератора дозволяє використовувати лабораторію для трасування і визначення глибини залягання підземних комунікаційних ліній, а також для виявлення місць пошкоджень кабелів індукційним методом.

ВИМІРЮВАННЯ ТАНГЕНСА КУТА ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ

ЕТЛ-35К може бути обладнана модулем точного вимірювання тангенса кута діелектричних втрат по прямій і перевернутій схемі, при напрузі промислової частоти до 10 кВ.

Вимірювання тангенса кута діелектричних втрат з використанням електротехнічних лабораторій найбільш часто застосовується для діагностування ізоляторів трансформаторів на електричних підстанціях.

БЕЗПЕКА

Комплексна система забезпечення безпеки оператора ЕТЛ-35К представлена наступними модулями та пристроями.

Заземлення

 • ✓ Захисне заземлення устаткування та шасі авто
 • ✓ Робоче заземлення
 • ✓ Контроль потенціалу шасі автомобіля
 • ✓ Система постійного контролю заземлення
 • ✓ Автоматичний розрядний пристрій

Захист

 • ✓ Захист від перевищення допустимої напруги
 • ✓ Захист від перевищення допустимої сили струму
 • ✓ Захист від перегріву
 • ✓ Підсистема контролю положення високовольтних перемикачів

Системи відключення високої напруги

 • ✓ Кнопка аварійного відключення
 • ✓ Ключ-вимикач живлення
 • ✓ Контроль закриття дверей відсіку високовольтного обладнання
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше