Установки для ННЧ-випробувань

Випробування кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену (ЗПЕ) підвищеною напругою постійного струму призводять до появи залишкових ємнісних зарядів і, згодом, до порушення цілісності ізоляції. Випробування напругою змінного струму наднизької частоти (ННЧ) в цьому випадку є більш прийнятними, оскільки дозволяють уникнути цих негативних ефектів.

Наша багатофункціональна ННЧ-система VLF-60 дозволяє випробувати високоємнісні ЗПЕ-кабелі на наднизькій частоті, перевіряти електричну міцність твердих діелектриків напругою постійного струму позитивної і негативної полярності, здійснювати початкове пропалювання ізоляції на пошкоджених ділянках кабелів, проводити випробування вакуумних камер вимикачів, а також випробування і пошук місць пошкоджень оболонки кабелів.

За допомогою VLF-60 випробування об'єктів можуть проводитися як в автоматичному режимі за стандартом IEEE 400.2-2013, так і в ручному режимі у відповідності до різноманітних регламентів, а управління здійснюється за допомогою інтуїтивного сенсорного інтерфейсу.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше