Установки для ННЧ-випробувань

Випробування кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену (ЗПЕ) постійною підвищеною напругою призводить до появи залишкових ємнісних зарядів і, в подальшому, до пошкодження здорової ізоляції. Випробування змінною напругою наднизької частоти (ННЧ) в цьому випадку є більш прийнятними, оскільки дозволяють уникнути цих негативних ефектів.

Наша багатофункціональна ННЧ система VLF-60 дозволяє відчувати високоємкісні ЗПЕ-кабелі на наднизькій частоті, перевіряти електричну міцність твердих діелектриків постійною напругою позитивної і негативної полярності, здійснювати початковий прожиг ізоляції на пошкоджених ділянках кабелю, проводити випробування вакуумних камер вимикачів, а також випробування і пошук місць пошкоджень кабельної оболонки.

За допомогою VLF-60 випробування об'єктів можуть проводитися як в автоматичному режимі за стандартом IEEE 400.2-2013, так і в ручному режимі у відповідності до різноманітних регламентів, а управління здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілого сенсорного інтерфейсу.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше