ЕТЛ-10М

ПЕРЕСУВНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

ЕТЛ-10М – це пересувна лабораторія з трифазною схемою підключення до електротехнічних об'єктів випробування, яка призначена для перевірки електричної міцності ізоляції кабелів напругою постійного струму до 60 кВ і високовольтних випробувань інших об'єктів напругою змінного струму до 50 кВ промислової частоти.

Лабораторія також дозволяє проводити пошук пошкоджень кабелів відносними (рефлектометричними) та абсолютними (індукційним і акустичним) методами.

ТРИФАЗНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ

У ЕТЛ-10М реалізована можливість одночасного підключення до трьох жил випробуваного кабелю з подальшим вибором необхідної фази для випробування з панелі управління.

Трифазна схема підключення спрощує та прискорює пошук пошкоджень, а також дає можливість використовувати порівняльні методи попередньої локалізації та проводити пошук поміжжильних замикань індукційним методом.

ВИПРОБУВАННЯ НАПРУГОЮ ПОСТІЙНОГО (DC) І ЗМІННОГО (AC) СТРУМУ

Лабораторія ЕТЛ-10М дозволяє проводити випробування підвищеною напругою постійного струму (DC) до 60 кВ і змінного струму (AC) до 50 кВ промислової частоти (f = 50 Гц).

ДИСТАНЦІЙНА ЛОКАЛІЗАЦІЯ

Цифровий імпульсний рефлектометр RIF-9, вбудованый в панель управління, реалізує можливість використання основних відносних методів виявлення та визначення відстані до пошкоджень різного типу в кабельних лініях:

Низьковольтний метод

 • TDR (метод імпульсної рефлектометрії): низькоомні пошкодження і обриви.

Високовольтні методи

 • ARC / ARC multi-shot (імпульсно-дугового метод з одиночними / послідовними зондувальними імпульсами): високоомні та нестабільні пошкодження.
 • ICE (метод коливального розряду по струму): високоомні пошкодження, які не перетворюються в низькоомні пропалюванням ізоляції в місці дефекту.
 • DECAY (метод коливального розряду по напрузі): пошкодження з високою напругою пробою.

МОДУЛЬ ПРОПАЛЮВАННЯ ТА ДОПАЛЮВАННЯ

У стандартному виконанні лабораторії ЕТЛ-10М укомплектовані модулем пропалювання c перемикачем ступенів вихідної напруги (0 ... 1 кВ / 5 кВ / 10 кВ / 20 кВ), і модулем допалювання, що забезпечує подачу постійного струму до 12 А при напрузі до 0,5 кВ.

Процедура пропалювання дозволяє перетворювати високоомні пошкодження в низькоомні, що дає можливість подальшого застосування сучасних методів дистанційного і/або топографічного пошуку.

ГЕНЕРАТОР УДАРНИХ ІМПУЛЬСІВ З ПЕРЕМИКАЧЕМ СТУПЕНІВ НАПРУГИ

Для точного виявлення пошкоджень кабелів акустичним методом у ЕТЛ-10М застосовується потужний генератор ударних імпульсів з енергією розряду до 2000 Дж.

Генератор доповнений перемикачем ступенів вихідної напруги у піддіапазонах 0 … 8 / 16 / 32 кВ, що забезпечує максимальну енергію імпульсів у повному робочому діапазоні.

ТРАСУВАННЯ ТА ЛОКАЛІЗАЦІЯ ПОШКОДЖЕНЬ ІНДУКЦІЙНИМ МЕТОДОМ

Лабораторія ЕТЛ-10М може комплектуватися генератором звукової частоти LFG-200 з вихідною потужністю до 200 B•A.

Наявність цього генератора дозволяє використовувати лабораторію для трасування і визначення глибини залягання підземних комунікаційних ліній, а також для виявлення місць пошкоджень кабелів індукційним методом.

БЕЗПЕКА

Всі лабораторії ЕТЛ оснащені системами комплексного забезпечення безпеки оператора, що включають наступні модулі і пристрої:

Заземлення

 • ✓ Захисне заземлення устаткування та шасі авто
 • ✓ Робоче заземлення
 • ✓ Контроль потенціалу шасі автомобіля
 • ✓ Система постійного контролю заземлення
 • ✓ Автоматичний розрядний пристрій

Захист

 • ✓ Захист від перевищення допустимої напруги
 • ✓ Захист від перевищення допустимої сили струму
 • ✓ Захист від перегріву
 • ✓ Підсистема контролю положення високовольтних перемикачів

Системи відключення високої напруги

 • ✓ Кнопка аварійного відключення
 • ✓ Ключ-вимикач живлення
 • ✓ Контроль закриття дверей відсіку високовольтного обладнання
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Какие внутренние габаритные размеры автомобиля необходимы для установки и эксплуатации передвижных лабораторий?

Задать вопрос

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше