ETL-8

КОМПАКТНА ПЕРЕСУВНА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Лабораторія ETL-8 призначена для випробування ізоляції та виявлення місць пошкоджень кабелів.

Компактна ETL-8 може бути змонтована навіть на базі мінівена, але при цьому вона є повнофункціональною електротехнічною лабораторією з модулем пропалювання та генератором ударних хвиль, яка дозволяє проводити попередню локалізацію пошкоджень і високовольтні випробування постійною напругою.

ВСТАНОВЛЕННЯ В КОМПАКТНЕ АВТО

ETL-8 може бути змонтована на базі більшості мінівенів, що ідеально підходить для використання лабораторії в умовах щільної міської забудови та на вузьких вулицях.

ВИПРОБУВАННЯ DC

Лабораторія ETL-8 дозволяє проводити приймально-здавальні випробування кабелів підвищеною постійною (випрямленою) напругою (DC) до 8 кВ.

ДИСТАНЦІЙНА ЛОКАЛІЗАЦІЯ

Здійманий цифровий імпульсний рефлектометр RIF-9 дає можливість визначати відстань до пошкоджень кабельних ліній усіма основними методами попередньої локалізації:

Низьковольтний метод

  • TDR (метод імпульсної рефлектометрии): низькоомні пошкодження, обриви, визначення характеру неоднорідностей (муфти, відгалуження тощо), вимірювання довжини (зокрема на барабані та в бухті), а також визначення коефіцієнта укорочення кабелю.

Високовольтні методи

  • ARC / ARC multi-shot (імпульсно-дуговий метод з поодинокими / послідовними імпульсами зондування): високоомні та нестабільні пошкодження, з мінімальним шкідливим впливом на кабель.
  • ICE (метод коливального розряду по струму): високоомні пошкодження, які не перетворюються в низькоомні пропалюванням ізоляції.
  • DECAY (метод коливального розряду по напрузі): пошкодження з високою напругою пробою.

МОДУЛЬ ПРОПАЛЮВАННЯ

У стандартному виконанні лабораторії ETL-8 укомплектовані модулем пропалювання, який забезпечує струм до 100 мА при напрузі до 8 кВ.

Пропалюванням можна перетворювати високоомні пошкодження кабелів в низькоомні для подальшого застосування методів попередньої та/або точної локалізації.

ГЕНЕРАТОР АКУСТИЧНИХ ХВИЛЬ З ПЕРЕМИКАЧЕМ ДІАПАЗОНІВ НАПРУГИ

Для точного визначення пошкоджень кабелів акустичним методом застосовується генератор акустичних хвиль з енергією до 1000 Дж.

Генератор доповнений перемикачем ступенів вихідної напруги в діапазонах 0 ... 2 / 0 ... 4 / 0 ... 8 кВ, що забезпечує максимально можливу енергію імпульсів.

БЕЗПЕКА

Комплексна безпека оператора ETL-8 забезпечується наступними модулями та пристроями.

✓ Захист від перенапруги та перевищення допустимої сили струму.

✓ Захист від перегріву.

✓ Захисне заземлення устаткування та шасі авто.

✓ Модуль контролю заземлення.

✓ Кнопка аварійного відключення високої напруги.

✓ Автоматичний розрядний пристрій.

✓ Світлова та звукова індикація наявності високої напруги.

✓ Датчики зачинення дверей високовольтного відсіку авто.

✓ Поворотна кнопка із замком включення живлення.

✓ Підсистема самодіагностування та контролю положення високовольтних перемикачів.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше