LFG-200

ГЕНЕРАТОР ЗВУКОВОЇ ЧАСТОТИ

Генератор LFG-200 в складі електротехнічної лабораторії застосовується в якості джерела електричного сигналу звукової частоти для вирішення наступних завдань:

  • трасування – знаходження маршруту підземних кабельних ліній та інших прихованих комунікацій з визначенням глибини залягання об'єкта;
  • пошук пошкоджень – виявлення пошкоджень кабельних ліній внаслідок короткого замикання між жилами або замикання жили на оболонку кабелю индукційним методом;
  • ідентифікація кабелю – вибір певного кабелю з пучка.

БЕЗКОМПРОМІСНА ПОТУЖНІСТЬ

У своєму класі генераторів LFG-200 відзначається високою вихідною потужністю (до 200 B•A), що забезпечує значно більший, ніж у аналогів, радіус стабільної передачі сигналу. Ця перевага дозволяє безпомилково виявляти пошкодження комунікацій, які глибоко залягають у вологому ґрунті, а також забезпечує отримання точних результатів навіть в умовах сильних індуктивних перешкод.

ШИРОКИЙ ВИБІР РОБОЧИХ ЧАСТОТ

Прилад забезпечує вибір частоти пошукового сигналу з 12 попередньо встановлених частот, які можуть бути задані як за замовчуванням, так і на вимогу замовника. Великий набір частот дозволяє використовувати генератор практично з будь-яким трасопошуковим приймачем, що передбачає роботу в звуковому діапазоні.

АВТОМАТИЧНЕ УЗГОДЖЕННЯ ІМПЕДАНСУ

Наявність функції автоматичного узгодження імпедансу забезпечує максимальну потужність пошукового сигналу в широкому діапазоні опору (0,5 ... 1000 Ом). Вказана особливість значно підвищує якість локації при дослідженні протяжних об'єктів у складних умовах.

МУЛЬТИЧАСТОТНИЙ РЕЖИМ

Вихідний сигнал може формуватися шляхом складання двох або трьох робочих частот.

При визначенні маршруту прихованої комунікації комплексний двочастотний сигнал дозволяє визначати глибину залягання об'єкта.

Можливість підстроювання  приймача в процесі трасування забезпечується генерацією тричастотних пошукових сигналів.

ІМПУЛЬСНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ

Імпульсний режим генератора LFG-200 забезпечує чітке розпізнавання сигналу при високому рівні сторонніх шумів.

ІНФОРМАТИВНИЙ OLED-ДИСПЛЕЙ

Генератор обладнаний монохромним OLED-дисплеєм, який забезпечує зручне та наочне відображення режиму роботи, потужності сигналу, сили струму та величини напруги, а також інших робочих параметрів.

ІНТЕГРАЦІЯ В ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Уніфікований корпус забезпечує легку інтеграцію генератора LFG-200 в стійку обладнання пересувної електротехнічної лабораторії (ЕТЛ/ETL).

Більше про ETL/ЕТЛ >

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше