LFG-200

ГЕНЕРАТОР ЗВУКОВОЇ ЧАСТОТИ

Генератор LFG-200 в складі електротехнічної лабораторії застосовується для вирішення наступних завдань:

  • трасування - знаходження маршруту підземних кабельних ліній та інших прихованих комунікацій з визначенням глибини залягання об'єкта;
  • пошук пошкоджень - виявлення пошкоджень кабельних ліній внаслідок короткого замикання між фазами або замикання фази на оболонку кабелю;
  • ідентифікація кабелю - вибір певного кабелю з пучка.
Lfg 200

БЕЗКОМПРОМІСНА ПОТУЖНІСТЬ

200va

У своєму класі генераторів LFG-200 відзначається високою вихідною потужністю (до 200 B•A), що забезпечує значно більший, ніж у аналогів, радіус стабільної передачі сигналу. Ця перевага дозволяє безпомилково виявляти пошкодження комунікацій, які глибоко залягають у вологому ґрунті, а також забезпечує отримання точних результатів навіть в умовах сильних індуктивних перешкод.

200va
Lfg 50 select freq

ШИРОКИЙ ВИБІР РОБОЧИХ ЧАСТОТ

Lfg 50 select freq

Прилад забезпечує вибір частоти пошукового сигналу з 12 попередньо встановлених частот, які можуть бути задані як за замовчуванням, так і на вимогу замовника. Великий набір частот дозволяє використовувати генератор практично з будь-яким трасопошуковим приймачем, що передбачає роботу в звуковому діапазоні.

АВТОМАТИЧНЕ УЗГОДЖЕННЯ ІМПЕДАНСУ

Lfg 200 impedance

Наявність функції автоматичного узгодження імпедансу забезпечує максимальну потужність пошукового сигналу в широкому діапазоні опору (0,5 ... 1000 Ом). Вказана особливість значно підвищує якість локації при дослідженні протяжних об'єктів у складних умовах.

Lfg 200 impedance
Impuls

МУЛЬТИЧАСТОТНИЙ РЕЖИМ

Impuls

Вихідний сигнал може формуватися шляхом складання двох або трьох робочих частот.

При визначенні маршруту прихованої комунікації комплексний двочастотний сигнал дозволяє визначати глибину залягання об'єкта.

Можливість підстроювання  приймача в процесі трасування забезпечується генерацією тричастотних пошукових сигналів.

ІМПУЛЬСНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ

Lfg impuls 1200x831

Імпульсний режим генератора LFG-200 забезпечує чітке розпізнавання сигналу при високому рівні сторонніх шумів.

Lfg impuls 1200x831
Lfg 200 display

ІНФОРМАТИВНИЙ OLED-ДИСПЛЕЙ

Lfg 200 display

Генератор обладнаний монохромним OLED-дисплеєм, який забезпечує зручне та наочне відображення режиму роботи, потужності сигналу, сили струму та величини напруги, а також інших робочих параметрів.

ІНТЕГРАЦІЯ В ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ ЛАБОРАТОРІЇ

Lfg 200 for cable test van

Уніфікований корпус забезпечує легку інтеграцію генератора LFG-200 в стійку обладнання пересувної електротехнічної лабораторії (ЕТЛ/ETL).

Більше про ETL/ЕТЛ >

Lfg 200 for cable test van
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше