Устаткування для випробування засобів захисту

Додаткова безпека при проведенні електротехнічних робіт забезпечується надійністю ізоляції ручного інструменту і пристосувань, а також засобів захисту персоналу, до яких відносяться діелектричні рукавички, взуття, килими і т.п.

Серія випробувальних стендів СВС від ТОВ «Харківенергоприлад» призначена для якісної і оперативної перевірки електричної міцності ізоляції і матеріалів широкого спектра об'єктів, який включає діелектричні рукавички, боти і галоші, ізольований ручний інструмент, покажчики напруги, розрядні штанги і ізоляційні килими.

Випробувальний цикл установок лінійки «Ц» є автоматизованим: подача, стабілізація і контроль випробувальної напруги здійснюються автоматично. У стендах модельного ряду СВС-50Ц (СВС-100Ц) операції наповнення і зливу випробувальної ванни здійснюються за допомогою електронасоса.

Всі установки СВС відрізняються роздільним компонуванням і обладнані надійними захисними пристроями, що забезпечують максимальну безпеку оператора при проведенні випробувань.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше