Резонансні випробувальні установки

Ефективність високовольтних випробувань безпосередньо залежить від точності моделювання умов експлуатації об'єкта. Для випробувань електрообладнання, що має високу ємністю ізоляції, на промисловій частоті потрібні установки великої потужності, що призводить до збільшення розмірів випробувальних систем. 

Основною перевагою резонансних установок є низький рівень споживаної потужності. Принцип роботи таких систем заснований на паралельному резонансі, який виникає в коливальному контурі, утвореному такими що підстроюються індуктивністю і ємністю об'єкта випробування. 

При випробуваннях підвищеною змінною напругою резонансна установка забезпечує безперервну подачу високої напруги синусоїдальної форми, що, на відміну від випробування постійною напругою, не призводить до пошкодження здорової ізоляції. Тому застосування резонансних систем є бажанішим і оптимальним для випробувань на промисловій частоті високоемних об'єктів: обмоток статорів генераторів, кабелів, конденсаторів, розподільних пристроїв з елегазовою ізоляцією, електродвигунів і генераторів великої потужності, а також вимірювальних і силових трансформаторів.

Резонансні установки для випробування генераторів

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше