Установки для випробування пристроїв струмового захисту

Випробування пристроїв струмового захисту проводяться при введенні в експлуатацію і атестації різнотипової комутаційної апаратури і трансформаторів струму, а також при діагностуванні ланцюгів заземлення, тестуванні автоматичних вимикачів та інших пристроїв.

За допомогою установок для випробування пристроїв струмового захисту визначається коефіцієнт трансформації і полярність виводів струмових трансформаторів, проводяться теплові випробування електротехнічних пристроїв, а також тестуються автоматичні пристрої повторного включення і секційні роз'єднувачі.

Цілісність заземлюючих ланцюгів і пристроїв захисного заземлення може перевірятися за допомогою введення струму між базовим заземленням і контуром, що тестується, з подальшим процентним вимірюванням падіння напруги і струму, що протікає в ланцюзі заземлення.

Пристрої для випробування автоматичних вимикачів

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше