KEP SUITE

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ РОБОТИ З УСТАТКУВАННЯМ

Програмне забезпечення KEP Suite надає універсальне рішення для взаємодії з широким спектром устаткування, яке виробляє наша компанія.

РОБОТА З OLT

Сховище результатів випробувань Редактор стандартів Оновлення вбудованого ПЗ

Програмне забезпечення KEP Suite забезпечує швидкий доступ до результатів випробувань, експортованих з запам'ятовувача установки OLT.

 

Оригінальний графічний редактор може використовуватися як для вибору попередньо встановлених стандартів, так і для створення користувальницьких регламентів. Ця функція дає можливість постійно працювати з установкою OLT, в якій використовується остання версія програмної прошивки.
Генерування протоколів Нагадування про необхідність калібрування Присвоєння ідентифікаційних псевдонімів
Протоколи випробувань можуть бути представлені у форматах PDF і TXT. Достовірність результатів випробувань забезпечується правильним калібруванням установки. При використанні в одній лабораторії відразу декількох установок OLT присвоєння унікального псевдоніма кожної з них допоможе запобігти плутанині.

 

Більше про OLT >

КАЛІБРУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ КОМІРОК СЕРІЇ «С»

Автоматизоване калібрування
Майстер калібрування комірок серії «С» робить процес швидким і зручним.

Збереження стану регулювання
KEP Suite автоматично зберігає налаштування комірки, що при невдалому регулюванні дозволяє повернутися до попередніх параметрів.

 

Більше про комірку «С» >

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше