LFG-50

ГЕНЕРАТОР ЗВУКОВОЇ ЧАСТОТИ

Генератор LFG-50 застосовується в якості джерела локаційних сигналів у трасопошуковій системі, за допомогою якої вирішують такі основні завдання:

  • трасування – визначення маршруту і глибини залягання підземних кабелів та інших інженерних комунікацій;
  • локалізація пошкоджень – точне визначення пошкоджень кабелів (замикання фаза-фаза, фаза-оболонка);
  • ідентифікація кабелю – вибір певного кабелю з пучка.
Lfg 699x477

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ

50va 1200x831

Надзвичайно висока для портативного генератора вихідна потужність LFG-50 (до 50 B•A) забезпечує значно більший, ніж у аналогів, радіус стабільної передачі сигналу, що дозволяє проводити точну локацію навіть при наявності таких несприятливих факторів, як глибоке залягання об'єкта, мокрий ґрунт, зовнішнє індуктивне наведення тощо.

50va 1200x831
Vlf freq 1200x831

ШИРОКИЙ ВИБІР РОБОЧИХ ЧАСТОТ

Vlf freq 1200x831

У приладі передбачено чотири набори, кожен з яких включає три різні частоти. Значення частот можуть задаватися на вимогу замовника. Широкий частотний спектр дозволяє використовувати з генератором практично будь-який трасошукач, що приймає сигнали в звуковому діапазоні.

АВТОМАТИЧНЕ УЗГОДЖЕННЯ ІМПЕДАНСУ

Lfg imp 07 1200x291

Вихідний опір генератора автоматично узгоджується з навантагою для забезпечення максимальної потужності сигналу в широкому діапазоні опору (0,5 ... 1000 Ом). Наявність даної функції дозволяє використовувати LFG-50 в несприятливих локаційних умовах та ефективно досліджувати об'єкти великої протяжності

Lfg imp 07 1200x291
Impuls 01 1200x831

МУЛЬТИЧАСТОТНИЙ РЕЖИМ

Impuls 01 1200x831

Вихідні імпульси генератора можуть формуватися у вигляді комплексних сигналів, які утворюються шляхом складання частот різної величини.

Сигнали, які сформовані двома частотами, дозволяють визначати глибину залягання об'єкта при трасуванні.

Генерація сигналів в тричастотному режимі дає можливість підстроювати локатор безпосередньо в процесі трасування.

ІМПУЛЬСНИЙ РЕЖИМ РОБОТИ

Lfg impuls 1200x831

Подача сигналів в імпульсному режимі забезпечує їх розпізнавання локатором при високому рівні сторонніх шумів.

Крім цього, імпульсний режим дозволяє значно продовжити час автономної роботи приладу від внутрішнього акумулятора.

Lfg impuls 1200x831
Vlf displey 1200x831

ЯСКРАВИЙ OLED-ДИСПЛЕЙ

Vlf displey 1200x831

Генератор обладнаний монохромним OLED-дисплеєм, який забезпечує чітке і контрастне зображення навіть при яскравому сонячному світлі.

На дисплеї зручно та наочно відображуються поточний режим роботи, вихідна потужність, рівні струму та напруги, заряд внутрішнього акумулятора та інші робочі параметри.

ВБУДОВАНА ІНДУКЦІЙНА АНТЕНА

Lfg2 izmeren tan 1200x831

Крім безпосереднього приєднання до об'єкта, передбачено проведення трасування з індуктивним зв'язком (з використанням індукційних кліщів або вбудованої рамкової антени). Відсутність дротового з'єднання дозволяє проводити трасування комунікацій з обмеженим доступом для підключення, а також кабельних ліній, які знаходяться під напругою.

Lfg2 izmeren tan 1200x831
Lfg 50 mobiln 1200x831

ПОРТАТИВНІСТЬ

Lfg 50 mobiln 1200x831

Портативний генератор з масою лише 8 кг укладений в компактний ударостійкий кейс, який захищає від механічного пошкодження, а також проникнення пилу та вологи.

Прилад обладнаний морозостійким літій-залізо-фосфатним (LiFePO4) акумулятором живлення та світлодіодним підсвічуванням панелі управління. Можливість подачі живлення та підзарядки акумулятора від мережі або зовнішнього 12 – вольтового джерела постійного струму дозволяє розглядати LFG-50 в якості приладу, який оптимально підходить для застосування в польових умовах.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше