Високовольтні випробувальні установки

Безпека експлуатації та надійність роботи електрообладнання та кабелів безпосередньо залежать від електричної міцності ізоляції. Портативні і мобільні високовольтні установки від ТОВ «Харківенергоприлад» використовуються для приймально-здавальних і експлуатаційних випробувань обладнання підстанцій і кабельних ліній, а також для перевірки надійності діелектричних засобів захисту.

Наша лінійка випробувальних установок представлена ​​системами, що дозволяють проводити високовольтні випробування постійною і змінною напругою промислової частоти, відчувати кабелі з полімерною ізоляцією на наднизької частоти, випробовувати оболонку кабелю і визначати місця її ушкодження, а також виробляти початкове пропалювання ізоляції на пошкоджених ділянках кабельних ліній.

Отримані результати випробувань дозволяють не тільки визначити поточний технічний стан електрообладнання, а й спрогнозувати його залишковий ресурс для розробки оптимального графіка профілактичних і ремонтних робіт.

Випробувальні установки AC і DC

Установки для ННЧ-випробувань

Устаткування для випробування засобів захисту

Високовольтні трансформатори

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше