Цифрові рефлектометри

Цифрові рефлектометри застосовуються для визначення довжини і коефіцієнта укорочення силових і комунікаційних електричних кабельних ліній, а в складі електротехнічних лабораторій і мобільних випробувально-діагностичних установок – для визначення типу і відстані до місць пошкоджень ізоляції кабелів.

Триканальні рефлектометри дозволяють ефективно виявляти низькоомні пошкодження при порівняльному аналізі фаз кабельної лінії і автоматично визначати характер неоднорідностей хвильового опору.

Відстань до місць пошкодження кабелів може визначатися як низьковольтним методом імпульсної рефлектометрії, так і з застосуванням передових методів дистанційної локалізації, що забезпечують мінімальний негативний вплив на кабельні лінії, що діагностуються.

Додатковими перевагами рефлектометра, розробленого ТОВ «Харківенергоприлад», є зручний сенсорний інтерфейс, можливість експортування даних на ПК і застосування технології ARC multi-shot, що дозволяє отримувати більш надійні результати в ході дослідження протяжних і / або увлажнених кабельних ліній імпульсно-дуговим методом.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше