RIF-9

РЕФЛЕКТОМЕТР ДЛЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ

Рефлектометр RIF-9 призначений для виявлення, визначення типу та відстані до різних неоднорідностей (з'єднувальних муфт, розгалужень і т. і.), визначення загальної довжини (в т. ч. на барабанах і в бухтах), а також коефіцієнта укорочення симетричних і несиметричних силових кабелів і комунікаційних ліній протяжністю до 120 км.

При пошуку місць пошкоджень рефлектометр RIF-9 може застосовуватися самостійно для визначення відстані до точок низькоомних дефектів кабелів, а також спільно з випробувально-пропалювальним модулем і генератором ударних імпульсів для попередньої локалізації аварійних ділянок високовольтними методами.

ВСІ ОСНОВНІ МЕТОДИ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЛОКАЛІЗАЦІЇ

Низьковольтний метод

  • TDR (метод імпульсної рефлектометрии): виявлення та визначення відстані до різноманітних низькоомних пошкоджень, обривів, неоднорідностей (з'єднувальних муфт, розгалужень тощо), визначення загальної довжини (зокрема на барабанах та в бухтах), а також коефіцієнта укорочення симетричних і несиметричних силових кабелів і комунікаційних ліній.

Високовольтні методи (при використанні в складі ЕТЛ або в якості компонента мобільної системи SWG для випробування і пошуку пошкоджень кабелів)

  • ARC / ARC multi-shot (імпульсно-дуговий метод з поодинокими / послідовними імпульсами зондування): визначення відстані до високоомних та нестабільнтх пошкоджень, з мінімальним шкідливим впливом на кабель.
  • ICE (метод коливального розряду по струму): локалізація високоомних пошкоджень, які не перетворюються у низькоомні пропалюванням ізоляції.
  • DECAY (метод коливального розряду по напрузі): виявлення пошкоджень з високою напругою пробою.

3 ФАЗИ

Три вимірювальні канали RIF-9 дозволяють в режимі імпульсної рефлектометрії (TDR) виводити на екран рефлектограми з однієї, а також водночас двох або трьох фаз кабелю. Тобто, передбачена можливість проводити порівняльний аналіз фаз кабельної лінії та ефективно виявляти низькоомні пошкодження.

ARС MULTI-SHOT

У RIF-9 реалізована технологія ARC multi-shot, яка дозволяє подавати до 15 зондувальних імпульсів на один дуговий. Ця функція дає можливість вибрати найбільш якісну рефлектограму при дослідженні протяжних і/або замоклих ліній для найбільш точного визначення відстані до місця пошкодження.

СЕНСОРНЕ УПРАВЛІННЯ

Основним елементом інтерфейсу управління служить кольоровий сенсорний екран з діагоналлю 10,4 дюймів, за допомогою якого здійснюється навігація по меню, а також введення даних і управління основними функціями приладу. Висока яскравість й насичене перенесення кольорів забезпечують хорошу видимість як під прямим сонячним світлом, так і в темний час доби.

АВТОМАТИЧНА ІНДИКАЦІЯ КІНЦЯ КАБЕЛЮ Й МІСЦЯ ПОШКОДЖЕННЯ

RIF-9 автоматично аналізує отриману рефлектограму та необхідним чином встановлює курсор у кінець кабелю або на місце пошкодження.

Прилад також здатний аналізувати рефлектограму і автоматично визначати характер пошкодження, що допомагає оператору ефективно планувати ремонт кабельної лінії.

ІМПОРТ І ЕКСПОРТ ДАНИХ

У пам'яті RIF-9 можна зберігати до 1000 рефлектограм з параметрами та до 500 коефіцієнтів скорочення кабелів. Збережені рефлекторами можна переносити або копіювати на зовнішній USB-накопичувач, який також може використовуватися для оновлення власного системного ПЗ рефлектометра.

ВИКЛЮЧЕННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ КАБЕЛІВ

Передбачена можливість виключення приєднувальних кабелів з рефлектометричних вимірювань.

Довжина вимірювального кабелю автоматично віднімається з отриманої довжини об'єкта вимірювання, що дозволяє будувати рефлектограму безпосередньо від початку досліджуваної кабельної лінії.

ПЕРЕДУСТАНОВКИ

У пам'ять RIF-9 завантажена таблиця з передустановками коефіцієнта укорочення кабелів різних типів. Для оптимізації подальших вимірювань користувач може вибирати необхідні параметри, редагувати дані, а також завантажувати список кабелів з зовнішнього USB-накопичувача.

ПОРТАТИВНІСТЬ

  • Прилад укладений в ударостійкий і бризкозахисний кейс із зручним наплічним ременем.
  • Маса RIF-9 становить лише 8 кг.
  • Передбачені варіанти живлення від внутрішнього акумулятора та від промислової мережі (через блок живлення).
  • Тривалість безперервної роботи від акумулятора - до 6 годин.
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Задать вопрос

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше