PT-14

ТРАСОШУКАЧ

Трасошукач PT-14 використовується в трасопошукових системах, спільно з генераторами звукової частоти (такими, наприклад, як LFG-50, LFG-200 або LFG-2500), в якості приймача електромагнітіх сигналів для трасування і визначення глибини залягання підземних комунікаційних ліній, виявлення місць пошкоджень ізоляції кабелів, а також відбору жил або вибору певного кабелю з пучку індукційним методом.

Трасошукач PT-14 також використовується автономно (в пасивному режимі) для визначення місць розташування підземних комунікаційних ліній по наведених сигналам різної частоти.

АВТОНОМНА РОБОТА В ПАСИВНОМУ РЕЖИМІ

PT-14 може використовуватися без генератора, в пасивному режимі, при якому пошук ведеться за сигналами промислової мережі (50 Гц), систем катодного захисту, телефонних або трансляційних каналів тощо.

ЯСКРАВИЙ КОЛЬОРОВИЙ ДИСПЛЕЙ

На дисплеї приладу відображаються маршрут і глибина залягання досліджуваної комунікацій, сила і напрямок її струму, а також інші робочі параметри.

МАРШРУТ КАБЕЛЮ

В PT-14 передбачена функція, яка дозволяє відстежувати положення досліджуваної комунікації відносно трасошукача. Пошук по напрямку струму виключає перехід на «чужу» комунікацію.

GPS та BLUETOOTH

Опціональний модуль GPS дозволяє фіксувати географічні координати об'єктів трасування, після чого дані можна передавати на ПК по бездротовому каналу «Bluetooth» для картографування.

ЛЕГКІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ

Навіть з вбудованим акумулятором маса трасошукача PT-14 не перевищує 1,7 кг. Легкість і міцність роблять приймач оптимальним для застосування в польових умовах.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше