PT-14

ТРАСОШУКАЧ

Трасошукач PТ-14 застосовується в якості приймача індукційних сигналів в трасопошуковій системі для вирішення наступних завдань:

  • трасування – визначення маршруту, глибини залягання та географічних координат підземних кабелів та інших інженерних комунікацій;
  • локалізація пошкоджень – аналіз і точне визначення пошкоджень кабелів;
  • ідентифікація кабелю – вибір певного кабелю з пучка.

Прилад використовується з генератором звукової частоти (LFG-50, LFG - 200 чи LFG-2500) або автономно.

Pt 14 cable and pipe locator
Pt 14 ph1

АВТОНОМНА РОБОТА В ПАСИВНОМУ РЕЖИМІ

Pt 14 ph1

PT-14 може використовуватися без генератора, в пасивному режимі, при якому пошук ведеться за сигналами промислової мережі (50 Гц), систем катодного захисту, телефонних або трансляційних каналів тощо.

ЯСКРАВИЙ КОЛЬОРОВИЙ ДИСПЛЕЙ

Pt 14 display

На дисплеї приладу відображаються маршрут і глибина залягання досліджуваної комунікацій, сила і напрямок її струму, а також інші робочі параметри.

Pt 14 display
Pt 14 cable rout direction

МАРШРУТ КАБЕЛЮ

Pt 14 cable rout direction

В PT-14 передбачена функція, яка дозволяє відстежувати положення досліджуваної комунікації відносно трасошукача. Пошук по напрямку струму виключає перехід на «чужу» комунікацію.

GPS та BLUETOOTH

Pt 14 gps

Опціональний модуль GPS дозволяє фіксувати географічні координати об'єктів трасування, після чого дані можна передавати на ПК по бездротовому каналу «Bluetooth» для картографування.

Pt 14 gps
Pt 14 small weight and durability

ЛЕГКІСТЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ

Pt 14 small weight and durability

Навіть з вбудованим акумулятором маса трасошукача PT-14 не перевищує 1,7 кг. Легкість і міцність роблять приймач оптимальним для застосування в польових умовах.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше