Технічна підтримка

Ми розуміємо, що наші клієнти постійно покладаються на належну роботу наших продуктів. Саме тому наш спеціалізований сервісний центр надає кваліфіковану і всебічну післяпродажну підтримку. Ми пропонуємо гарантійний та післягарантійний ремонт, регулярне обслуговування та послуги з калібрування обладнання, даємо компетентні технічні консультації і поради, а також проводимо навчання технічного персоналу з безпечної та ефективної експлуатації високовольтного випробувального обладнання.

Всі наші фахівці володіють значними спеціалізованими знаннями, пройшли всебічне практичне навчання і мають унікальну кваліфікацією для вирішення найрізноманітніших питань.

Перед тим, як поставити запитання, будь ласка, зверніться до розділу Часто Задавані Питання.

З усіх питань обслуговування і технічної підтримки звертайтеся до місцевого дистриб'ютору або в наш власний сервісний центр в головному офісі в Україні через контактну форму або безпосередньо за адресою:

 

Тел.:  + 38 (057) 393-20-28
Факс: + 38 (057) 393-10-69
E-mail: service[at]kep.ua

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше