ТАНГЕНС-3М

АВТОМАТИЧНА УСТАНОВКА ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ ТАНГЕНСА КУТА ДІЕЛЕКТРИЧНИХ ВТРАТ ІЗОЛЯЦІЙНОГО МАСЛА

Установка призначена для вимірювання тангенса кута діелектричних втрат (tan δ) ізоляційного масла на промисловій частоті (f = 50 Гц) згідно з IEC 60247 і ГОСТ 6581-75.

Tangens 3m
Tangens 3 front panel

АВТОМАТИЗОВАНЕ ВИМІРЮВАННЯ

Tangens 3 front panel

Повністю автоматизований цикл вимірювання тангенса кута діелектричних втрат, включаючи калібрування порожньої вимірювальної комірки і нагрів проби масла, проводиться згідно з регламентами IEC 60247 і ГОСТ 6581-75.

ЗМІННІ ВИМІРЮВАЛЬНІ КОМІРКИ

Yapi

Установка ТАНГЕНС-3М поставляється з трьома вимірювальними комірками, але в її пам'яті можуть зберігатися параметри шести різних комірок.

Yapi
Tangens 3m test results

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕКСПОРТУВАННЯ ДАНИХ

Tangens 3m test results

У незалежній пам'яті установки зберігаються до 2000 результатів вимірювань, які можуть експортуватися в ПК у форматі MS Word або Excel.

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ І ШВИДКІСТЬ ВИМІРЮВАННЯ

Tangens 3m dielectric dissipation factor

Крім тангенса кута діелектричних втрат, ТАНГЕНС-3М вимірює температуру, діелектричну проникність і електричну ємність проби масла.

Тривалість вимірювання за програмою «START 1», яка включає калібрування комірки і нагрів проби масла до 90 °С (з проведенням вимірів на 70 і 90 °С), не перевищує 35 хвилин.

Вимірювання за програмою «START 2», яка, крім калібрування комірки і нагрівання масла до 95 °С (з проведенням вимірів в точках 70/80/90 °С), включає охолодження зразка (з виміром в точках 90/80/70 °С), триває не більше 85 хвилин.

Tangens 3m dielectric dissipation factor
Tangens3m

ПРАКТИЧНА КОНСТРУКЦІЯ

Tangens3m

Установка виконана у вигляді єдиного компактного блоку в корпусі з термостійкого пластику. Маса приладу складає всього 5 кг.

БЕЗПЕКА

Tangens 3m yaoi

Високовольтне коло установки ТАНГЕНС-3М захищене від пробоїв, а подача високої напруги блокується при відкритті випробувальної камери.

Tangens 3m yaoi
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Задать вопрос

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше