Системи для випробування і пошуку пошкоджень кабелів

Перебої в електропостачанні можуть призвести до серйозних фінансових і соціальних збитків, оскільки при цьому порушується нормальне функціонування систем безпеки і життєзабезпечення, дестабілізується робота промислових об'єктів, транспорту і комунальних служб. Надійна електропередача забезпечується ефективною профілактикою, а також оперативним усуненням пошкоджень кабелів і відмов електрообладнання. 

ТОВ «Харківенергоприлад» пропонує ряд комплексних рішень, що дозволяють проводити випробування кабельних ліній і електрообладнання підстанцій, а також виявляти різнотипні пошкодження підземних кабелів. 

Окрім низьковольтного методу імпульсної рефлектометрії, в наших системах реалізовано передові технології дистанційній локалізації, які мінімізують шкідливий вплив на кабельні лінії, що піддаються діагностуванню, і дозволяють визначати відстань до пошкоджень різних типів.

Високий рівень безпеки при проведенні випробувань забезпечується засобами захисту від перевищення струму, напруги і температури, а також застосуванням в наших електротехнічних лабораторіях і мобільних установках модуля контролю заземлення, датчиків закриття дверей високовольтного відсіку автомобіля ЕТЛ і систем самодіагностування.

Електротехнічні лабораторії на базі авто

Мобільні системи для пошуку пошкоджень кабелів

Цифрові рефлектометри

Генератори звукової частоти

Приймачі та трасошукачі

Високовольтні кабелі

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше