Випробувальні установки AC і DC

Високовольтні системи від ТОВ «Харківенергоприлад» дозволяють безпечно і швидко виконувати випробувальні роботи для різні групи електрообладнання та кабелів з повним дотриманням відповідних регламентів.

Основною відмінною рисою наших установок є можливість використовувати одну і ту саму систему для випробувань як постійною, так і змінною підвищеною напругою. Такі універсальні установки надають нашим клієнтам економічно вигідне рішення для проведення широкого спектру випробувальних робіт.

Оптимізована схема вимірювання наших випробувальних установок забезпечує стабільне отримання точних результатів, а застосування надійних механізмів захисту - високий рівень безпеки оператора.

У системах з цифровим інтерфейсом передбачені ручний і автоматичний режими управління, а також можливість збереження параметрів і протоколів проведених випробувань.

Наші портативні і мобільні установки зручні в експлуатації і добре пристосовані для проведення високовольтних випробувань в польових умовах.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше