P-900

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ПОШУКОВИЙ ПРИЙМАЧ

Приймач P-900 застосовується спільно з генераторами ударних імпульсів для виявлення місць пошкоджень силових кабелів акустичним методом. Приймач P-900 також використовується в трасопошукових системах спільно з генераторами звукової частоти для трасування, визначення глибини залягання підземних комунікаційних ліній, місць пошкоджень силових кабелів, а також для ідентифікації кабелю у пучку індукційним методом.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

P-900 може працювати як в акустичному, так і індукційному режимі.

В акустичному режимі приймач дозволяє визначати місця пошкоджень силових кабелів акустичним методом.

В індукційному режимі приймач використовується для трасування, вибору кабелю з пучка та визначення глибини залягання підземних кабельних ліній, а також для пошуку пошкоджень силових кабелів індукційним методом.

ЦИФРОВЕ УПРАВЛІННЯ

P-900 обладнаний РК-дисплеєм з регулюванням контрастності і підсвічуванням, що дозволяє працювати в різних умовах освітленості.

На дисплеї відображаються параметри управління та прийому сигналів, а також рівень заряду внутрішнього акумулятора.

КОМПАКТНІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ

Приймач виконаний у вигляді портативної універсальної станції, до якої приєднуються головні телефони і акустичний або індукційний датчик. Модульне рішення дозволяє транспортувати і експлуатувати приймач тільки з необхідним комплектом приладдя, що полегшує його повсякденне використання.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше