OLT

АВТОМАТИЧНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ДІЕЛЕКТРИЧНОЇ МІЦНОСТІ МАСЛА

Портативні автоматичні установки серії OLT призначені для визначення електричної міцності рідких діелектриків (мінеральних і синтетичних масел) змінною напругою промислової частоти (f = 50/60 Гц) до 100 кВRMS.

Olt 80 100
Olt 80 100 standarts

ПІДТРИМКА ШИРОКОГО НАБОРУ СТАНДАРТІВ

Olt 80 100 standarts

У незалежній пам'яті OLT можуть одночасно зберігатися до 10 передустановок стандартів випробування.

За допомогою програми KEP Suite можна змінювати набір офіційних регламентів і створювати користувальницькі стандарти з гнучким настроюванням параметрів випробування.

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ РЕЗУЛЬТАТІВ

Olt 80 100 symmetrical sine wave

Випробування проводяться підвищеною напругою із симетричною синусоїдальної характеристикою. Вимірювання здійснюються безпосередньо на електродах випробувальної ємності, а час відключення високої напруги становить всього 5 мкс. Чистий сигнал і пряма схема вимірювання забезпечують стабільність і достовірність отриманих результатів.

Olt 80 100 symmetrical sine wave
Olt 80 100 display

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Olt 80 100 display

Для проведення випробування потрібно лише вибрати необхідний стандарт. Увесь цикл, що включає витримування необхідних пауз, перемішування проби масла і зняття напруги після пробою, здійснюється автоматично.

ВБУДОВАНІ ЗАСОБИ ПЕРЕМІШУВАННЯ ТА ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Olt 80 10 test cell

Установка забезпечена вбудованим магнітним перемішувачем, що дозволяє проводити випробування відповідно до регламентів, які передбачають перемішування проби масла.

Температура проби вимірюється вбудованим термометром і згодом вноситься до протоколу випробування.

Olt 80 10 test cell
Olt 80 100 printer

ПРОТОКОЛЮВАННЯ

Olt 80 100 printer

У незалежній пам'яті пристрою може зберігатися до 128 докладних протоколів випробувань, при цьому передбачена можливість їх роздруківки на вбудованому принтері.

СПОЛУЧЕННЯ З КОМП'ЮТЕРОМ

Olt 80 100 connection

За допомогою програми KEP Suite можна експортувати протоколи випробувань на персональний комп'ютер та згодом роздруковувати або зберегти їх у форматах TXT і PDF. Програма KEP Suite також дозволяє редагувати набір стандартів випробування та оновлювати програмне забезпечення установки.

Olt 80 100 connection
Olt 80 100 small and lite

КОМПАКТНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ

Olt 80 100 small and lite

Установка має компактне виконання, яке не передбачає наявності виступаючих елементів. Малі габарити і маса забезпечують зручність при транспортуванні і дозволяють обходитися малою площею робочої ділянки як в польових, так і в лабораторних умовах.

БЕЗПЕКА

Olt series

Високий рівень безпеки оператора забезпечується комплексною системою захисту, яка відповідає вимогам IEC 61010.

Випробувальна камера захищена кришкою з прорізами, що дозволяє візуально контролювати процес. При відкриванні кришки під час випробування миттєво відключається висока напруга.

Корпус приладу екранований і забезпечений надійною системою захисного заземлення.

Olt series
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше