OLT

АВТОМАТИЧНІ УСТАНОВКИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ДІЕЛЕКТРИЧНОЇ МІЦНОСТІ МАСЛА

Портативні автоматичні установки серії OLT призначені для визначення електричної міцності ізоляційних масел (мінеральних і синтетичних) напругою змінного струму до 100 кВДІЮЧ. промислової частоти (f = 50/60 Гц).

ПІДТРИМКА ШИРОКОГО НАБОРУ СТАНДАРТІВ

У незалежній пам'яті OLT можуть одночасно зберігатися до 10 передустановок стандартів випробування.

За допомогою програми KEP Suite можна змінювати набір офіційних регламентів і створювати користувальницькі стандарти з гнучким настроюванням параметрів випробування.

ВИСОКА ТОЧНІСТЬ РЕЗУЛЬТАТІВ

Випробування проводяться підвищеною напругою із симетричною синусоїдальної характеристикою. Вимірювання здійснюються безпосередньо на електродах випробувальної ємності, а час відключення високої напруги становить всього 5 мкс. Чистий сигнал і пряма схема вимірювання забезпечують стабільність і достовірність отриманих результатів.

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ

Для проведення випробування потрібно лише вибрати необхідний стандарт. Увесь цикл, що включає витримування необхідних пауз, перемішування проби масла і зняття напруги після пробою, здійснюється автоматично.

ВБУДОВАНІ ЗАСОБИ ПЕРЕМІШУВАННЯ ТА ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Установка забезпечена вбудованим магнітним перемішувачем, що дозволяє проводити випробування відповідно до регламентів, які передбачають перемішування проби масла.

Температура проби вимірюється вбудованим термометром і згодом вноситься до протоколу випробування.

ПРОТОКОЛЮВАННЯ

У незалежній пам'яті пристрою може зберігатися до 128 докладних протоколів випробувань, при цьому передбачена можливість їх роздруківки на вбудованому принтері.

СПОЛУЧЕННЯ З КОМП'ЮТЕРОМ

За допомогою програми KEP Suite можна експортувати протоколи випробувань на персональний комп'ютер та згодом роздруковувати або зберегти їх у форматах TXT і PDF. Програма KEP Suite також дозволяє редагувати набір стандартів випробування та оновлювати програмне забезпечення установки.

КОМПАКТНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ

Установка має компактне виконання, яке не передбачає наявності виступаючих елементів. Малі габарити і маса забезпечують зручність при транспортуванні і дозволяють обходитися малою площею робочої ділянки як в польових, так і в лабораторних умовах.

БЕЗПЕКА

Високий рівень безпеки оператора забезпечується комплексною системою захисту, яка відповідає вимогам IEC 61010.

Випробувальна камера захищена кришкою з прорізами, що дозволяє візуально контролювати процес. При відкриванні кришки під час випробування миттєво відключається висока напруга.

Корпус приладу екранований і забезпечений надійною системою захисного заземлення.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *

Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше