Установки для визначення діелектричної міцності масла

Портативні системи серії OLT використовуються для визначення електричної міцності мінеральних і синтетичних ізоляційних масел. Визначення напруги пробою рідких діелектриків на маслопробойних установках від ТОВ «Харківенергоприлад» виконується в автоматичному режимі, а результати можуть бути роздруковані за допомогою вбудованого принтера. Установки обладнані засобами для перемішування зразка масла і визначення його температури, що дозволяє виконувати вимоги всіх основних існуючих стандартів, а також створювати із застосуванням фірмового програмного забезпечення KEP Suite будь-які регламенти користувача. Прилади OLT забезпечують високу точність і стабільність одержуваних величин напруги пробою, а також комплексний захист оператора при проведенні високовольтних випробувань.

Для калібрування і регулювання автоматичних установок серії OLT ми розробили спеціальні вимірювальні осередки з яскравим світлодіодним дисплеєм. Осередки мають інфрачервоний порт для бездротового сполучення з ПК, що дозволяє оператору знаходитися на безпечній відстані від джерела високої напруги і використовувати фірмове ПО KEP Suite для швидкого і ефективного регулювання самого осередку.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше