TIOG

ВИСОКОВОЛЬТНІ ВИПРОБУВАЛЬНІ ТРАНСФОРМАТОРИ НАПРУГИ З ЕЛЕГАЗОВОЮ ІЗОЛЯЦІЄЮ

Однофазні індуктивні трансформатори з елегазовою ізоляцією призначені для перетворення напруги промислової мережі в підвищену напругу, яка необхідна для високовольтних випробувань електрообладнання.

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ

Серія представлена газонаповненими підвищувальними трансформаторами, які здатні забезпечити підвищену змінну напругу до 250 кВ з вихідною потужністю до 17 кВ•А.

Трансформатори TIOG використовуються для високовольтних випробувань широкого спектру електрообладнання по різним регламентам, з короткочасним впливом на об'єкти напругою промислової частоти.

ЗАСТОСУВАННЯ В ПЕРЕСУВНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ І МОБІЛЬНИХ СИСТЕМАХ

Стійка до вібрацій та механічного навантаження конструкція дозволяє використовувати трансформатор TIOG в стаціонарних умовах, застосовувати його у пересувній електротехнічній лабораторії та інтегрувати в мобільні випробувальні системи.

ВИМІР ЄМНОСТІ, tan ‎δ І ВИХІДНОЇ НАПРУГИ

В якості опції в трансформатор TIOG може вбудовуватися елегазовий конденсатор, який при підключенні відповідних вимірювальних приладів дозволяє проводити випробування з вимірюванням ємності і тангенса кута діелектричних втрат ізоляції об'єкта.

У моделях TIOG-250 передбачена наявність відводу вторинної обмотки (індуктивного дільника напруги), який може використовуватися для вимірювання вихідної напруги трансформатора.

КОМПАКТНА І ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ

Застосування елегазової ізоляції дозволило значно знизити масу та зменшити габарити трансформаторів TIOG в порівнянні з трансформаторами відповідних класів потужності, в яких в якості ізолятора застосовується інший діелектрик.

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше