TIOG

ВИСОКОВОЛЬТНІ ВИПРОБУВАЛЬНІ ТРАНСФОРМАТОРИ НАПРУГИ З ЕЛЕГАЗОВОЮ ІЗОЛЯЦІЄЮ

Однофазні індуктивні трансформатори з елегазовою ізоляцією призначені для перетворення напруги промислової мережі в підвищену напругу, яка необхідна для високовольтних випробувань електрообладнання.

Tiog 699x477
Tiog 03 1200x831

ВИСОКА ПОТУЖНІСТЬ

Tiog 03 1200x831

Серія представлена газонаповненими підвищувальними трансформаторами, які здатні забезпечити підвищену змінну напругу до 250 кВ з вихідною потужністю до 17 кВ•А.

Трансформатори TIOG використовуються для високовольтних випробувань широкого спектру електрообладнання по різним регламентам, з короткочасним впливом на об'єкти напругою промислової частоти.

ЗАСТОСУВАННЯ В ПЕРЕСУВНИХ ЛАБОРАТОРІЯХ І МОБІЛЬНИХ СИСТЕМАХ

Tiog 04 1200x831

Стійка до вібрацій та механічного навантаження конструкція дозволяє використовувати трансформатор TIOG в стаціонарних умовах, застосовувати його у пересувній електротехнічній лабораторії та інтегрувати в мобільні випробувальні системи.

Tiog 04 1200x831
Tiog 02 1200x831

ВИМІР ЄМНОСТІ, tan ‎δ І ВИХІДНОЇ НАПРУГИ

Tiog 02 1200x831

В якості опції в трансформатор TIOG може вбудовуватися елегазовий конденсатор, який при підключенні відповідних вимірювальних приладів дозволяє проводити випробування з вимірюванням ємності і тангенса кута діелектричних втрат ізоляції об'єкта.

У моделях TIOG-250 передбачена наявність відводу вторинної обмотки (індуктивного дільника напруги), який може використовуватися для вимірювання вихідної напруги трансформатора.

КОМПАКТНА І ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ

Tiog 01 1200x831

Застосування елегазової ізоляції дозволило значно знизити масу та зменшити габарити трансформаторів TIOG в порівнянні з трансформаторами відповідних класів потужності, в яких в якості ізолятора застосовується інший діелектрик.

Tiog 01 1200x831
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше