ВП-300

ВЕНТИЛЬНИЙ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ДЛЯ РУЙНУВАННЯ СПАЮ

Вентильний перетворювач ВП-300 - вентильний перетворювач для руйнування спаю в місці замикання фазного провідника високовольтного кабелю на оболонку.

Прилад виконаний в алюмінієвому корпусі-контейнері, оснащеному ручками для перенесення і відкидною кришкою. Корпус має відсік для укладання кабелів і відсік блоку управління. Захисне заземлення підключається за допомогою болта заземлення. Для примусового охолодження силових тиристорів використовується вентилятор.

Живлення ВП-300 здійснюється від трифазної мережі змінного струму. Для підключення мережної напруги використовується чотирьохпровідний кабель живлення; провідник нейтралі обов'язково повинен бути підключений до джерела напруги, так як для живлення блоку управління використовується однофазна напруга 220 В.

Налаштування вихідного струму виконується обертанням ручки регулятора струму. Передбачено захист від перевищення значення вихідного струму більше 320 А і перегріву блоку силових тиристорів більше 85 °С.

Для зручності експлуатації передбачена можливість керування включенням вихідного струму за допомогою пульта дистанційного керування.

Прилад знято з виробництва!

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Вас також може зацікавити

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше