СНЧ-120КП

УСТАНОВКА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВИПРОБУВАНЬ НАПРУГОЮ НАДНИЗЬКОЇ ЧАСТОТИ

Установка СНЧ-120КП призначена для випробувань високовольтних кабелів та інших об'єктів, що мають значну ємність ізоляції, напругою наднизької частоти з амплітудним значенням до 120 кВ або напругою постійного струму негативної полярності до мінус 120 кВ.

Установка є мобільним обладнанням і призначена як для самостійного використання, так і в складі пересувних електротехнічних лабораторій.

Метод випробування кабелів з ізоляцією із зшитого поліетилену за допомогою змінної напруги наднизької частоти в даний час визнано найбезпечнішим і достовірним у порівнянні з іншими методами випробування. Так, вважається, що випробування напругою постійного струму можуть призвести до пошкодження працездатного кабелю через накопичення просторового заряду. Застосування напруги промислової частоти недоцільно, оскільки необхідна потужність випробувальної установки виявляється занадто великою з практичної точки зору.

Установка СНЧ-120КП формує випробувальну напругу прямокутної форми частотою 0,1 / 0,05 / 0,02 Гц. Зміна полярності відбувається внаслідок вільного коливального процесу, який формується установкою, і триває від 2 до 10 мс в залежності від ємності об'єкта випробувань.

Застосування такого способу формування випробувальної напруги дозволило знизити енергоспоживання установки й зменшити її габарити.

Прилад знято з виробництва!

* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. *


* Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *


Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше