Про компанію

ТОВ «Харківенергоприлад» - провідний виробник високовольтного випробувального та вимірювального обладнання, в тому числі пересувних електротехнічних, кабельних та повірочних лабораторій на території СНД.

Наша продукція призначена для пошуку трас кабельних ліній і місць пошкоджень в них, високовольтних випробувань обладнання, контролю релейного захисту та автоматики електричних підстанцій, трансформаторів, високовольтних вводів і трансформаторного масла.

Ми намагаємося втілити в наших розробках все краще, що використовується відомими світовими виробниками, доповнюючи кожен прилад Вашими побажаннями.

Головний принцип роботи нашої фірми - це інженерний підхід у досягненні високого рівня якості на всіх стадіях розробки і виробництва.

Кожен окремий прилад - це синтез конструкторських ідей і оригінальних розробок, реалізованих в «металі», при цьому ми завжди враховуємо безцінний досвід роботи наших клієнтів.

У 2007 році Асамблеєю ділових кіл України за виготовлення високоякісних електротехнічних лабораторій і високовольтного випробувального обладнання ТОВ «Харківенергоприлад» нагороджено золотим Знаком Якості «Вища проба - за бездоганну якість продукції та послуг ».

У 2008 році міжнародна компанія Moody International (нині - Intertek) та Державне підприємство «Харківстандартметрологія» сертифікували систему управління якістю, впроваджену на підприємстві відповідно до вимог ISO 9001 та ДСТУ ISO 9001 відповідно.

У листопаді 2008 року ТОВ «Харківенергоприлад» нагороджено золотою медаллю Красноярської ярмарку «За виробництво і просування на ринку Сибірського регіону пересувних кабельних, електротехнічних та повірочних лабораторій з високими споживчими і експлуатаційними характеристиками ».

У березні 2009 року ТОВ «Харківенергоприлад» нагороджено золотою медаллю ВЦ «Царіцинськая ярмарок» «За виробництво високоякісного високовольтного обладнання і пересувних електротехнічних лабораторій ».

У квітні 2009, 2010, 2012 і 2013 рр..  система управління якістю підприємства успішно проходила наглядовий аудит з боку Moody International та ДП «Харківстандартметрологія». У квітні 2011 р. і травні 2014 система управління якістю підприємства успішно проходила ресертифікаційний аудит з боку Intertek та ДП «Харківстандартметрологія». 

У квітні 2014 року калібрувальна лабораторія ТОВ «Харківенергоприлад» була акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) на право проведення калібрування відповідно до ДСТУ ISO / IEC 17025:2006.

Постійний учасник і неодноразовий переможець міжнародних електротехнічних виставок.

ТОВ «Харківенергоприлад» має більше 25 успішно працюючих представництв практично у всіх країнах СНД.

Наші постійні клієнти - ДП «НЕК Укренерго», все генеруючі і розподільні компанії енергетики України, Федеральна мережева компанія Росії, Казахстанська компанія з управління електричними мережами «KEGOC», АТ «КазТрансОйл», ДАК «Узбекенерго», підприємства нафтогазової промисловості та залізниці країн СНД.

Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше