Презентація нового обладнання в м. Києві

28.04.2013

ОВ «Харківенергоприлад» взяло участь у щорічній XVII міжнародній виставці енергетики, електротехніки та енергоефективності elcom Ukraine 2013.

Понад 700 відвідувачів нового виставкового стенду нашої компанії, в павільйоні № 3 та на відкритому майданчику виставки, змогли ознайомитися з останніми розробками нашої компанії, отримати консультації фахівців, замовити необхідне обладнання.

До уваги енергетиків було представлено випробувальне обладнання та пересувні електротехнічні лабораторії для пошуку місць пошкоджень силових кабелів, випробувань високовольтного устаткування, трансформаторного масла і засобів захисту.

Крім того, вперше був представлений новий апарат для випробування діелектриків HVTS-70/50 (High Voltage Test System) який стане гідною заміною АИД-70/50.

Серед достоїнств апарату слід відзначити:

- Інтуїтивно зрозуміле цифрове управління (з повністю автоматичними режимами випробувань);

- Блок керування виконаний у зручному для перенесення, міцному пластиковому кейсі;

- Високовольтний блок - компактний елегазовий трансформатор, потужністю 3 кВА, з виходом 50 кВ змінного і 70 кВ постійної напруги.Назад
Наш сайт використовує файли cookie і схожі технології для забезпечення максимально комфортної роботи користувачів. Використовуючи даний сайт, Ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie. Детальніше