УПА-16 (УПА-20)

СИСТЕМИ ДЛЯ ВИПРОБУВАННЯ АВТОМАТИЧНИХ ВИМИКАЧІВ

Мобільні системи для перевірки працездатності та контролю час‑струмових характеристик пристроїв захисту по струму, які застосовуються в системах релейного захисту та автоматики.
Upa 20 699x477

ТОЧНІ ЧАС‑СТРУМОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Випробування автоматичних вимикачів синусоїдальним струмом (з використанням зовнішнього регулятора напруги) забезпечує отримання достовірних результатів навантаження.

Vt 120 1200x831
Upa univers 1200x831

ПЕРЕВІРКА РОЗЧЕПИТЕЛІВ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ

Система дозволяє знімати час-струмові характеристики автоматичних вимикачів з електромагнітними, тепловими та електронними розчепителями.

ВИПРОБУВАННЯ ЗГІДНО З УСІМА КРИТЕРІЯМИ СТАНДАРТУ

Випробувальний струм може подаватися з фіксованою тривалістю, що забезпечує можливість проведення випробувань за всіма критеріями навантаження автоматів струмового захисту згідно ГОСТ Р 50345 (IEC 60898-1)

Upa 20 ispitanie 1200x831
Upa 20 transformator 1200x831

ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ДЖЕРЕЛО СТРУМУ

Джерелом струму в цій навантажувальній системі служить тороідальний силовий трансформатор, який має оптимальні теплові характеристики і низький показник розсіювання, що знімає необхідність у застосуванні охолоджувача та забезпечує порівняно низьке енергоспоживання апарату.

МОБІЛЬНЕ ВИКОНАННЯ

Основні модулі разом з усіма кабелями та приладдям системи зручно розміщуються на спеціальному візку, що робить транспортування апарата легким та істотно спрощує роботу оператора.

Upa 16 contur 1200x831
* Зовнішній вигляд продукції може відрізнятися. Характеристики продукції можуть бути змінені без попереднього повідомлення. *
Вас також може зацікавити

УПА-1 & УПА-3 – Системи для випробування автоматичних вимикачів
УПА-6 & УПА-10 – Системи для випробування автоматичних вимикачів